Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Truly simple

Moda Cadisi

İyi haftalar! Havanın güneşli olmasına rağmen, cumartesi günü bir kaç saat dışında, genelde evde oturduğum bir hafta sonu oldu, nedense bir hareketsiz kalmak istedim, iyi de oldu.

Good days! The weather was sunny during the weekend but mostly  I chose to stay at home and  it felt good. This outfit post would be nice if I could completed it with Galata Tower view behind but my camera's battery was dead and we could get only one shot, even it's a change right?

Bu kıyafet postunu, arkada Galata Kulesi manzarasıyla tamamlamayı istesem de, zamansız biten pil bizi yine evdeki duvara mahkum etti ama bir poz bile olsa değişiklik sayılır, değil mi?

Bitirmeden önce, bu kıyafetimde kullandığım tişörtle ilgili size bir kaç cümle edip, sizin de  konuyla ilgili tahmin ettiğim ıstıraplarınıza son vermek istiyorum. Basic tişörtleri bilirsiniz, çok giydiğimiz, hep aradığımız ama kendimize uygununu çok az bulabildiğimiz ya da T by Alexander Wang gibi seçeneklere bakıp 145 tl'lik fiyatını ( Harvey Nichols fiyatıdır) çok bulduğumuz hikayelerin ürünleridir bunlar, ben de buldukça alır, stoklarım bu tişörtlerden. Geçenlerde aramalarımın sonunu getirecek bir marka ile tanıştım, artık nerede bulacağımı iyi bildiğimden aramama gerek kalmayacak. Duruşu ve kalitesiyle Fashiontr 'ın yazarı Aysu tarafından yaratılan  truproject  kadınlar ve erkekler için her türlü basic tişört  ihtiyacınıza ve fazlasına  cevap verecek nitelikte ve şimdilik bir tık uzağınızda, benden  söylemesi :)

Palto ve ceket /Coat and jacket: River Island
Jean pantalon( Yeni) /BF jeans( New): Banana Republic
Tişört (yeni)/ Tee (New): Tru.
Ayakkabılar/Shoes: Pierre Hardy for Gap
Çoraplar/Socks: Penti
Gözlük ve kolye/Sunglasses and necklace: MNG
Bilezik/Bangle: Accessorize
Çanta/Bag: LV
Fular/Scarf: H&M