Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

I heart you

Moda Cadisi


Karanlık İstanbul'un ruhumdaki etkisi artarak devam ederken, boyumu aşan iş yoğunluğumun  da bana pek yardımcı olduğunu söyleyemem. Bu kıyafeti geçen hafta yine iş yüzünden yetişemediğim Aldo yeni sezon lansmanına giymiştim, göremediğim ayakkabıları doğal olarak size de gösteremedim ancak broşürden gördüğüm kadarıyla  sevebileceğimiz modeller yolda.

Hazır  bir post yapma fırsatı bulmuşken gecikmiş bir konu hakkında da yazayım. Yaratıcılık pek benim olayım değildir ancak Ses-Seda,   ZFashion ve Alışverişcini öyle düşünmemişler, beni yaratıcı blogger ödülüne layık görmüşler, kendilerine bu tatlı görüşlerinden dolayı ve mim/ödül konularında gösterdiğim tüm huysuzluklara rağmen  beni de unutmadıkları için teşekkür ederim ancak sevdiğim blogların tümü seçildiğinden bana devam ettirecek bir şey kalmadı :)) Şimdi yine koşmak durumundayım, akşama twitterdan takip ederseniz, Desa'nın yeni sezonu ile ilgili bir şeyler bulabilirsiniz.

Görüşmek üzere!

Istanbul is dark& moody,so am I, plus my work load doesn't help me at all. Last week I missed the new season launch of Aldo shoes because of work again, I couldn't see the shoes closer but what I saw from the brochure told me that there maybe some to steal our hearts.  This was my outfit back then.

I'd like to tell you one more thing before I go, just wanted to thank Ses-seda,  Zfashion and Alısveriscini for honoring me for creative blogger award, which I don't think I'm, but thank you sweeties for not forgetting me. I should run, I'm invited to see Desa's new season shoes and bags so follow me on twitter this evening.

Later!


Kazak( Yeni) ve etek/ Sweater(New) and skirt: Topshop
Ayakkabı ve palto/ Shoes and coat: MNG
Çanta/bag: Marc by Marc Jacobs
Siyah bileklik/black cuff: Atlas Pasajı/Local store
Altın bileklik(Yeni): Markafoni'den almıştım, Danimarka markası ama ismini hatırlamıyorum /Gold cuff (New): It's a Danish brand but can't remember the name.