Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Gecikmiş bir diy

Moda Cadisi

Bundan 7 ay kadar önce Tahtakale'ye gitmiş ve yeni diy projeleri için zımba almıştım. O gün bugün milyonlarca sebepten elimi hiç bir şeye sürmedim, geçen bayram tatiline kadar. 4 koca gün ve yapacak fazla bir şeyiniz olmadığında ne yaparsınız?  Birden kendinizi zımbalarla boğuşuyor olarak bulursunuz:

I went to Tahtakale and bought a packet of studs for new diy project about 7 months ago. Since then I didn't touch anything because of million reasons until recent 4 days holiday. I you have 4 empty days and no  plans, you ended up stuggling with studs:

* Dolabınızda yıllardır duran ( Bu şart değil tabi ki :) ), uyduruk ceket, kazak..vs gibi parçalardan bir veya bir kaçını seçin, bizim konumumuzda jean ceket benim kadife olan arkadaşımın. Eğer bizimki gibi zımbalardan kullanacaksanız  kolay çalışabileceğiniz bir parça seçin, kalın veya çok ince parçalardan kaçının.

*First choose something from your closet  you haven't been wearing for years ( This is not a must :)) like jacket or a sweater, in our case jean jacket is mine the other belongs to my friend. If you're going to use my type of studs try to choose something which is not very thick or very thin.


*Elinizde kullanabileceğiniz zımbalarınız olsun, benimkiler metal ve arkalarından kapatılarak kullanılıyor.
*Have your studs before hand, mines were metal and can be closed from 4 edges.


*Nar taneleri serpilmiş Martini Bianco, olayı daha eğlenceli hale getirebilir ancak kaza olma ihtimalini unutmayın hele benim gibi sakar biriyseniz :)
* Martini Bianco with pomagranate could help but don't forget there maybe accidents if you're as clumsy as I am :)


*Zımbaları istediğiniz gibi yerleştirmeye başlayın, uçlarını açmak veya kapamak için biz bıçak kullandık.

*Start placing studs as you wish, we used a knife for opening and closing the edges.

*Lola'da bizi seyrediyordu ancak sonra lambayla ilgilenmenin bizi izlemekten daha eğlenceli olduğunu farketti.

*Lola was watching us but soon she discovered playing with the lamp was much more fun.*4 Martini, 1 Michael Jackson'un King Of Pop albümü, 1 Kings of Leon albümü ve 2 Amy Winehouse albümü sonra ortaya çıkanlar bunlar, yalnız benim jean ceketin diğer yakasını yapacak ne zaman,ne ellerimizde hal kalmadığından ben onu daha sonra tamamlamayacağım ( inşallah) :)

* 4 Martinis, 1 MJ's King of Pop, 1 Kings of Leon and 2 Amy Winehouse albums later, here are the results. We couldn't complete the other collar of my jean jacket because it was late and we had sore fingers, I hope completing it later :)