Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Yay for new boots

Moda Cadisi

Sevgili botlarım! Sizleri uzun süredir bekliyordum, hoşgeldiniz. Uygun fiyatlı ve hoş görünen bir motorcu botu bulmak ne kadar zor tahmin edemezsiniz. Şimdi artık dolabımda olduğunuza göre bunları konuşmak çok yersiz, birlikte güzel günler geçireceğimizden eminim. Palavrayı kesersek, geçen pazar bu botları bulduğum için çok memnunum o zamandan beri, neredeyse her gün giydim diyebilirim, yine MNG Outlet piyangosu, seviyorum orayı :).

Hamiş1(Bu kelimenin kullanım hakları Ayşe Arman'a ait değil, değil mi? :) ?: @Nihan :Düşündüğüm beyaz elbise ve bot olayını hemen uygulamaya koydum :)
Hamiş2: Bu hırkayı beğendiyseniz, cadıpazarında bir tane, M beden sizi bekliyor :).

Dear boots! I have been waiting for you for a long time, welcome. Do you have any idea, how hard it is to find biker boots that are reasonable in price and good looking? I should stop this nonsense blurbs because you are here with me now and I'm sure we'll have great times together. To cut to the chase, I've found these boots on last Sunday and so happy that I've been wearing them since then. Again from MNG Outlet, I think I love this shop very much :) .
Elbise/Dress: Topshop -Hırka(Yeni) ve çanta/Cardi (New)and bag: H&M - Şal ( yeni, yaz indiriminden)/Scarf(New, from summer sale) :Zara - Botlar(Yeni)ve trençkot/Boots(New)and trench: MNG