Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

It's on the way

Moda Cadisi


Arkadaşımın Hakan Yıldırım for Koton 2010 koleksiyonundan kazandığı elbiseden bu  yazımda bahsetmiştim. Cuma günü onun provasına gittik, bir kaç ufak detay dışında ( Boy ayarlaması, yaka ve kol detayları ) elbise ortaya çıkmıştı ve itiraf etmeliyim oldukça iyi görünüyordu. Üzerindeki renkli ve parlak payetler el işlemesi ve couture gibi dururken, bunun nasıl bir hazır giyim koleksiyonuna ait olduğunu ve böyle bir elbisenin Koton'da ne kadar fiyata satılacağını düşünmeden edemedik. Hazır yılbaşı da yaklaşırken olası partilerde ne giyeceğim derdinden kurtaracak ( Belki bir yaz düğünü de olabilir)  bu renkli elbiseyi biz beğendik, siz ne düşünüyorsunuz?

p.s.: Arkadaşım dün ( 24.11) , orada bulunan cemiyet hayatından! birinin deyişiyle "olay elbisesini" aldı, şimdi çok  mutlu, değil mi D.? :))))

Remember my friend won this dress from Hakan Yıldırım for Koton collection 2010 and we went to fitting on last Friday. It was already finished other than a few details like collar, sleeves and hemline and to be honest the dress was looking good. The colorful and bright sequins on it looked like handmade and it felt like a couture dress, we couldn't help but wonder how could this dress be from a ready to wear collection and how much the price will be at Koton?  Since our thoughts are positive about the result, her doubts about what to wear possible upcoming new year parties ( Or a summer wedding) was almost gone away with this vivid dress but I would like to have your opinions, too so do you like it?