Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Brown Sugar

Moda Cadisi

Günaydın :) . İtiraf zamanı ; bu çanta bana ilk verildiğinde ( Evet hediye, daha önce bahsettiğim hediye vermekten hoşlanan 77'lik beyefendiden :) ) Bottega Venetamsı görünümü yüzünden kendisinden çok hoşlanmamıştım, bir süre de kullanmadım zaten. Sonra, FashionTV'de markanın reklamını gördüm, sonra Midpoint'te kahvaltı ederken yan masada oturan İtalyan teyzenin çantasına gözüm takıldı, aa baktım aynı marka. Geçen haftaki kombinimde kendisini kullandım, oldukça rahat ve kullanışlı, artık ilk baştaki ön yargım neredeyse kayboldu diyebilirim.

Biliyorsunuz Jimmy Choo'nun H&M için hazırladığı koleksiyon 14 Kasım'da satışa sürüldü, dün arkadaşım bununla ilgili bir yazı göndermiş bana, yazının geneli işte bu koleksiyonun satışlara etkisi ve kadınların elde etmek için neler yaptığı ile ilgili, ancak son kısmı beni oldukça güldürdü ve yine ah biz kadınlar dedirtti, önce ingilizcesini yazacağım sonra türkçesini, sizin de kendinizden bir parça göreceğinizi ve komik bulacağınızı sanıyorum :) .


"As for Blandford, her elated cousin in Australia will get one pair, but she'll return two others. "The blue ones, I can't walk in ... but they're fantastic for sitting down and crossing your legs. They look great. Or standing for a short period of time."

"I do like the thought of having a pair of Jimmy Choos for the fun of it," she added. "

Blanford'un ( Bu yazıda adı geçen kadınlardan biri) Avustralya'daki sevinçli kuzeni bir çift alacak ancak diğer ikisini iade edecekmiş. Mavi olanlar, onlarla yürüyemiyorum.. ama onlar otururken ve bacak bacak üstüne attığınızda muhteşemler. Harika görünüyorlar. Veya kısa bir zaman ayakta durduğunuzda.

Sadece eğlencesi için bir Jimmy Choo sahibi olma düşüncesini seviyorum diye de ekliyor.

Eee biraz tanıdık geldi mi? :))


Morning :) I have a confession to make, when I was handed down this bag (It's a gift from my 77 years old colleague who likes giving presents, that I told you about), I didn't like it because of its Veneta-esque look so I haven't used it for some time. Later, I saw the brand's commercial on FTV, then I saw an Italian lady at breakfast last weekend carrying the same brand bag . I used the bag with my outfit last week and it was comfy and useful enough so my predijuce is almost gone.

I also wanted to share a quote with you, just to make you smile. My friend sent me an article about Jimmy Choo for H&M collection and last part really cracked me up.

"As for Blandford ( One of the ladies in article), her elated cousin in Australia will get one pair, but she'll return two others. "The blue ones, I can't walk in ... but they're fantastic for sitting down and crossing your legs. They look great. Or standing for a short period of time."

"I do like the thought of having a pair of Jimmy Choos for the fun of it," she added.Familiar? :)


Elbise (Yeni)/Dress(New): Topshop - Hırka /Cardigan: H&M - Çanta (Yeni)/Bag(New): Carpisa - Kemer(Yeni)/ Belt(New):Miss Selfridge - Ayakkabı/Shoes: Zara - Çoraplar/Socks: Berk