Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Ses-seda'ya gecikmeli cevap

Moda Cadisi

Mimlerle iyi olmayan aramı Ses-seda ( Teşekkürler şeker :))için görmezden gelip,sorduğu istek listesi üzerine biraz düşündüm, nedense aklıma ilk gelenler sayısal olarak bir onceki yıllara göre daha az geldi. Bunun sebebi beğenimin yükselmiş olması mıydı? Ya da iş yoğunluğundan üzerinde yeterince zaman harcamamış mıydım? Yoksa beni etkileyecek kadar fazla tasarımın olmaması mı, ya da yeni sezona yeteri kadar ilgi göstermemiş olmam mı?Peki ya modaya karşı istahımın azalması mı?( Hayır bu olmamalı :) ) Sebebi her neyse ilk aklıma gelenleri sıraladım, çoğunlukla aksesuar ama buyrunuz:

Ses-seda ( Thank you dear) asked about my wish list , I spent some time to think about it a little bit but I've realized the list is shorter than before. What the reason would be ? Is it my high level of taste? Maybe I didn't think about it alot because of my heavy business schedule? Or having fewer designes to impress me? Or didn't I pay enough attention to the new season or my descending appetite for fashion( OMG, no :)) Whatever the reason is, here is my current wish list ( Mostly accessories):

1) Louis Vuitton kolye: Etkileyici tasarımı ve renkleri ile dikkatimi çekti, pembesi de kabul :)

Louis Vuitton necklace: It got me with its vibrant design and colour, pink one is acceptable,too :)
2)Burberry F/W 09 Botlar: Kaba saba ayakkabılara sevgimin bir başka göstergesi, her şeyle giyebilirim.

Burberry F/W 09 Leather ankle boots: It's another version of my sympathy for chunky footwear, I could wear them with anything.

3) Prada Saffiano &Tessuto Tote: Daha önce de söylemiştim, abartısız tasarımı ve vintage vari görnümüyle bu çanta istek listemdeki yerini hak ediyor.
Prada Saffiano&Tessuto Tote: As I mentioned before, I love this bag because of its versatility and vintage-esque look, it sure deserves this place on my wish list.


4) Isabel Marant F/W 09 zımba detaylı botlar: Bunu da her şeyle giyebilirim, zımbalara karşı ilgimi biraz yitirsem de benim olmalarına karşı değilim :)

Isabel Marant F/W 09 studded boots: I think I can wear those with everything, too. I kinda lost my interest in studs but this doesn't stop me having them :).

Bunlara ek olarak Yes please adı altındaki Christopher Kane'in kendi koleksiyonunda da beğendiğim elbisenin Topshop versiyonu da olabilir.

In addition to above, I can add Christopher Kane's gorilla dress but Topshop version is ok, too.

Bu liste çok tahmin edilebilir  ve ben sıkıcı bir insan mıyım ? :)))

So is this list very predictable and I'm a boring human being ? :)))

Style, netaporter,jak&jil