Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

When Miss Piggy met Marc Jacobs

Moda CadisiMiss Piggy geçenlerde Marc Jacobs'ın Soho'da ki atölyesinde görüldü. Uzun süredir ortalarda gözükmeyen star ve Marc Jacobs gelecek hafta başlayacak olan NY Moda haftasında sunulacak koleksiyonun üzerinde fikir alışverişi yapıp, Miss Piggy'nin Chicago'da Glamorama'da giyeceği kendisine özel dikilen elbise ( Fotografta görülen) için de işbirliği yaptılar. Acaba Miss Piggy'i moda haftasında Bayan Wintour'un yanında, en ön sırada sırada görebilecek miyiz? :)
Okuyucuya not: İşte bu adamı bu yüzden seviyorum, en önemli ve meşgul tasarımcılardan biri olmasına rağmen böyle komikliklere zaman ayırabiliyor.
Recently, Miss Piggy was spotted at the Soho show room of Marc Jacobs. The missing star and Marc Jacobs were going over for the looks of NY Fashion Week which will start next week. Miss Piggy was photographed with her very couture gown that she'll be wearing at Glamorama in Chicago. I wonder if we'll see her next to Mrs. Wintour at the front row ? :)
Note to readers: That's why I love this guy, although he is one of the best and busy designers, he can enjoy these kind of funny things. Do you remember when he went to his costume party as a camel toe, hahaha hillarious :)


Couturesnob