Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

She told me her name was Billie Jean

Moda Cadisi
Güneşli bir Alaçatı sabahından günaydın :) . Bugün pazartesi sendromsuz bir gün geçireceğim için çok mutluyum ama işe gitmek zorunda olanlar içinde inceden üzüldüğümü söylemeliyim. Bu hafta boyunca daha önce çektiğim kıyafet postlarının yayınlamaya çalışacağım, araya IFD falan girince onlara sıra gelmedi.

Hazır Michael Jackson'un 51. doğum günü bir kaç gün önce geride kalmışken, sizlerle NYC'de yasayan arkadaşımın bana hediye ettiği tişört ile oluşturduğum kıyafeti paylaşmak istiyorum, Gün sonunda bu tişörtü yüksek belli bir etek veya pantolonla giymenin daha iyi bir fikir olduğuna karar verdim.


Good morning to all from a sunny Alacatı morning :). I'm glad today I won't have any monday syndrome but deep inside I'm feeling sorry for the ones who will. Since I'm on a holiday, I'll do my best to post my previous outfits that I couldn't have a chance to post because of IFD.

Since Michael Jackson's birthday was a few days back, I would like to share an outfit that consists of an MJ tee which a friend of mine lives in NYC sent me as a gift. At the end of the day I decided that to wear this tee with a highwaisted skirt or pants.


Tişört/tee: Hediye - A Gift , Jean /Jeans: Mavi, Gömlek/Shirt: (Sevgiliden aşırma) Iceberg-(Borrowed from my bf ) Iceberg - Ayakkabı/Shoes: YSL - Gözlük/Sunnies: Chanel -Çanta /bag: Longchamp