Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Sasha'dan sevgilerle

Moda Cadisi


Sasha P. İngiliz Glamour dergisinin Ağustos sayısında kullandığı bazı ürünleri ve tavsiyelerini sıralamış, tamam kendisinin Biotherm'in yüzü olduğunu ve güzelliğinin büyük bir kısmını bu ürünlere borçlu olmadığını biliyorum ama yine de bir göz atmakta fayda olabilir.
I want to share Sasha P.'s beauty secrets and recommendations that I saw at UK Glamour's August issue. I know she's natural born beauty and she is the face of Biotherm but there'll be no harm if we just take a look :))

1. Nemlendirin, nemlendirin, nemlendirin:Bunun için kullandığı ürün Biotherm Aquasource Super Hydrator.
2.Aydınlanın: Göz altlarınızdaki morluklardan dertliyseniz Sasha'nın tavsiyesi Shu Uemura'dan ( Ben kirpik kıvırıcılarını kullanıyorum, başarılı )Depsea Moisture Replenishing Eyemask. ( Normalde Sephoralarda bulunuyor ancak buraya gelmedi)
3. Makyajınızı nazikçe çıkartın: Bioderma'dan Micelle Solution'un şimdiye kadar gördüğü en yumuşak ürün olduğunu ve pek çok modelin bu ürünü kullandığını belirtiyor. Ben de bu ürünü pek çok defilenin sahne arkası fotoğraflarında gördüm ve bu kadar makyaj uygulanan birisi de durumu teyit ediyorsa bu ürüne şans verilmelidir, tek sorun ebay'de bulmak mümkün olmuyor :(.
4. Vitaminlerinizi yiyin: Vitamin hapları kullanmak yerine bunları sebze ve meyvelerden almanızı öğütlüyor Sasha, kendisi her gün bir sürü meyve suyu içiyormuş.
5.Saçınızı besleyin: Çok fazla saçı olmadığını ve devamlı saçlarına işlem yapıldığından onların zarar gördüğünü belirten Sasha, model arkadaşı Jessica Stam'in tavsiyesi üzerine Viviscal
Maximum Strenght adlı desteği kullanmış,3 ayda saçının daha güçlü ve dayanıklı hale geldiğini de belirtmiş. ( Hmm tez aramalar başlasın :))
6.Sevdiğiniz bir egzersiz bulun: Spor salonuna gitmekten nefret ettiğini belirtirken Kung Fu'dan çok hoşlandığını belirtmiş, eminim sizin de seveceğiniz başka spor dalları vardır. Mesela ben, devamlı aletlerle çalışmak yerine haftada bir veya iki kere spinning, gymstick, body pump gibi studyo derslerini tercih ederdim.
7.Yüzünüze önem veriren, vücudunuzu unutmayın: Çabuk kuruyan yağsız yapısıyla onun tercihi Biotherm Baume Corps Intensive Body Treatment.
8. Mümkün olduğu kadar iyi yiyin: Bir vejetaryen olması ve genellikle sağlıklı beslenmesine rağmen onun da patates kızartması veya dondurmaya hayır diyemediği günler oluyormuş. Bu durumda tavsiyesi ertesi günü yediklerinize dikkat ederek dengeyi kurmanız, ben de buna kendi hayatımda dikkat etmeye çalışıyorum.

sasha-fansites