Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

IFD Day 2 -The fair, the exhibition and the crowd

Moda Cadisi


Mavi Jeans standındaki jeanlerden yapılma koltuk göründüğü kadar rahat değildi :)
The coach at the Mavi Jeans area wasn't that comfortable as it looks :)
Türk moda fotoğrafçılarının sergisi
Turkish Fashion Photographers' Exibition
Moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz Damien Hirst tasarımı tişörtü ile, sağdan 2. fotoğrafta kendisi tarafından çekildi.
Fashion photographer Tamer Yılmaz in his Damien Hirst tee and he shot the second photo at the right column.
Podyumdaki ayaklar, tahmin edin bakalım,kim kimdir? :)
Feet on the runway, guess who is who?


Natasha Poly'nin Terry Richardson tarafından çekilmiş fotografı Mavi Jeans standına ilham kaynağı olmuştu.
A Natasha Poly picture shot by Terry Richardson was the inspiration of Mavi Jeans.Merhaba şekerler :) Alaçatı'daki 2. günümüzde ben lobide oturmuş bu postu yazıyorum, her şey sizler için :) IFD'nin ikinci gününde amacımız Arzu Kaprol defilesini takiben, fuar alanını gezmek ve Koton defilesi ile güne son noktayı koymaktı ancak tatile gidiyor olmanın işlerimi aksatacağı yönündeki suçluluk duygusu, benim bir toplantı istememe, uzayan toplantı da Kaprol defilesini kaçırmamıza sebep oldu. Ofisten işlerimi toparlayıp 18:30'u biraz geçe çıkınca, D. ile hemen İTU Taşkışla kampüsüne yöneldik. İFD'ye katılan tasarımcıların standlarını gezdik bana kalırsa en yaratıcısı burada da resimlerini koyduğum Mavi Jeans'ti, sergilenen parçalar bazında bakarsak genel olarak çok bayılmamama rağmen Hakan Yıldırım'ın tasarımları giyilebilirlikleri ve feminenlikleri ile hoşumuza gitti.
Fuar ve fotograf sergisini bitirdikten sonra, biraz karnımızı doyurmak biraz da fotograf çekmek için Otto'ya gittik. Tarz sahibi olmak açısından bakarsak, 2. gündeki kalabalık 1. güne göre daha iyiydi diyebilirim. Ben ve D. yemeğimizi yiyip bir şeyler içerken Styleseeking Zurich Nesli'de bize katıldı ve Hakan Yıldırım for Koton defilesini beklerken biraz çene çaldık.
Defile ve kıyafet detaylarını bir sonraki postumda, muhtemelen akşam yazmayı umut ediyorum, şimdi beni bekleyen buz gibi denize gitme vaktidir.
Hepinize iyi haftasonları :)
p.s: Bugün Michael Jackson'un doğum günü, eğer bizden alınmasaydı 51 yaşına girecekti, duygularım ilk günden farklı değil, hala onu özlüyorum.
Hi sweeties :) On my second day of holiday in Alaçatı, I'm sitting at the lobby and writing this post, its all for you :) On the second day of IFD our aim was to see Arzu Kaprol's show and wandering the fair and exhibition but an extended meeting was ruined our plans so missed the show. After getting out about 6:30 p.m, we went to the place where the IFD takes place. My friend D. and I went through the fair and fashion photography exhibition. Later we went to Otto to garb some sandwiches and drinks while looking around and took some pictures. Lovely Nesli of Styleseeking Zurich also joined us later and we had some chit chat until the Hakan Yıldırım for Koton's fashion show.
I will post my outfit and the show's details on my next post, now I have to rush to the ice cold sea.
Wishing you a great weekend!
p.s: Today is Michael Jackson's birthday he would be 51 if he wasn't murdered, I still can't believe that he's gone :(