Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Ona evinizi açar mısınız?

Moda Cadisi


Bugün blogu genel anlamının dışında ama iyi bir sebep için kullanacağım. Bu şekeri bir arkadasımın annesi, kendi köpeğini gezdirirken yolda bulmuş ve eve getirmiş. Ben de dün gittim gördüm, uysal ve çok sevimli. Çevreye dağıttığı ilanı ben de buraya koyup, ona ve bu güzel yaratığa elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.
1.08.2009 Cumartesi günü Şişli Sıracevizler caddesinde gezen 4-6 aylık olduğunu sandığım bir erkek kurt köpeği buldum. Tasması yok, terkedilmediğini düşünmek istiyorum. Evinden kaçmış olabilir. Sokakta bırakamayıp eve aldım. Görenler dünden beri buralarda dediler. Zaten sokakta uzun süre kalmış gibi bir hali yok. Temiz ve bakımlı.Öncelikle kayıp olduğunu düşünerek sahibine kavuşturmak, olmazsa iyi ve bir daha terkedilmeyeceği bir yuvaya kavuşturmak istiyorum.0212 233 62 43 - meltems@casod.org
Lütfen sahibinin veya sıcak bir yuva bulunması için yardım edin, teşekkürler :) .
Today I'm gonna use my blog for a different cause other than fashion but it's a good one. One of my friend's mom found this little cute puppy on the street and took him to her home. I saw him yesterday, he is smart and easygoing. Now, I'm helping them either to find his previous home or a safe new home, please help us. Thank you!