Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

And let me guide u 2 the purple rain

Moda Cadisi
Bu bir hafta sonu kıyafeti, yine şortlu bir kombin ki, bu yazın benim için vazgeçilmez parçası, tamamen rahatlık odaklı. O platform ayakkabılarla ne rahatlığı deseniz de, bu ayakkabılar rahatlık sınavını çoktan geçtiler.
Bu arada, ben bahsedememiştim ancak belki onun blogundaki sevimli postu okumuşsunuzdur,akşam yine Styleseeking Zurich'den Nesli ile buluşma ihtimalimiz var. Eğlenceli geçen ilk randevumuzda kocaman makinemi taşımama rağmen fotoğraf çekememiştik, bu olası buluşma da ise makineyi yanımda getirmedim, oysa sizlerle paylaşabileceğimiz hoş bir şeyler ortaya çıkabilirdi, tüh :(
Üst (Yeni): Zara - Şort: Stradivarius - Tüm takılar: İndus -Ayakkabı: Pierre Hardy for Gap
Çanta: Vintage -Saç bandı: Topman
This was a weekend outfit, again with shorts, my favorite item of this summer, totally comfortable. I can hear you say comfort with that chunky platform shoes but they already passed the test several times before.
I didn't have a chance to mention but you maybe have seen the lovely post in her blog, again there's a possibility to meet Nesli of Styleseeking Zurich. this evening. In our first meeting, which was very fun by the way, I had my camera with me but we didn't have a chance to take photographs, however this time I don't have my camera with me. I'm sure there'll be nice things to share with you guys. Damn!
Top (New): Zara -Shorts: Stradivarius -Accessories: Indus -Shoes: Pierre Hardy for Gap
Bag: Vintage -Hairband: Topman