Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Black'n White'n Jean

Moda Cadisi
Bu aralar en çok ne aldın deseniz, ben heralde hiç duraksamadan "yelek" derim :) . Bu kıyafeti de indirim sonrası olarak değerlendirebiliriz , üzerimde 4 adet yeni parça var.
Jean yelek ( Yeni): Zara - Tayt ( Yeni): Miss Selfridge - Tişört: Gap - Çanta: Marc By Marc Jacobs - Ayakkabı: Fendi - Kolye(Yeni): Topman -Gözlük (Yeni): MNG
Gözlük için belki MNG'nin Chloé uygulaması diyebiliriz ancak aldığımdan beri gerek rengi, gerekse tipiyle favorilerim arasına girdi, kolyeyi yine Topman'de buldum fiyatıyla çok uygun, tasarımıysa tam benim ihtiyacım olan şey.
If you ask me what did you buy lately, I would say waistcoat without any hesitation :). This outfit can be considered as post sale because there are 4 new items on me.
Waistcoat ( New) : Zara -Leggings (New):Miss Selfridge -Tee: Gap -Bag: Marc by Marc Jacobs - Shoes:Fendi -Necklace( new): Topman -Sunglasses ( New) MNG
We might say the sunnies are MNG version of Cholés however they become one of my favorites with their colour and style eversince I bought them. The chain necklace was another find from men's department and it was dirt cheap and exactly what I needed.