Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Weekend and the new MJs

Moda Cadisi
Hafta sonu raporumu size bu sefer erken veriyorum :) Cumartesi kuaföre gitmek dışında bir şey yapmadım, pazar sabahı Tünel Kave'de kahvaltıdan sonra, yine Beymen'in Fulya'daki outlet mağazasına gittik. Arkadaşım siyah babet arıyordu, ben amaçsızdım ancak ziyaretimi sizin için yararlı hale getirmeyi bildim :). Sevgili gözüne kestirdiği 2 çift Onitsuka Tiger'ı, ben annemin istediği spor ayakkabıları, arkadasım ise bir spor çantası aldı, babet bulamadı. Orada işimizi bitirdikten sonra Nişantaşı Caffe Nero'da biraz dinlendik, içerisi soğuktu o yüzden gördüğünüz üzere ben trençkotumla oturmaktayım. Bu hafta kıyafet resmi yok, sanırım herkes biraz tembeldi :) Babet arayışımızın yeni destinasyonları olarak Zara ve Topshop'a baktık. Topshop'a Kate Moss koleksiyonu gelmiş ve seçili parçalarda % 50 indirim devam etmekte. Moss'un koleksiyonundan en az 3 parçayı alabilmek isterdim. Biri süet kanat işlemeli ceket, diğeri gerçekte resimlerden çooook daha güzel olan mavi straples elbise, diğeri de yine Kate Moss'un üstünde görüp beğendiğim siyahlı, turunculu bu elbise.

Bir sonraki aktivite City's de seyredilen "erkekler ne söyler, kadınlar ne anlar" filmi. SATC dizisinde Berger'ın Miranda'ya söylediği ve Miranda'nın hayatın anlamını bulmuşçasına sevindiği söz öbeğinin film haline getirilmişi diyebiliriz :).Bol yıldızlı ( Jennifer Aniston, Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Ben Affleck,Drew Barrymore..vb), kadınlar ve erkeklere ilişkin ipuçları içeren, komik ve eğlenceli bir film, ancak bir 10-15 dk daha kısa olabilir miymiş? Gidin derim, eh artık bu kadar dolaşmanın sonunda so durak ev.

Bu hafta sonu bunların ötesinde olan ve beni havalara uçuran bir şey daha var, o da yıldönümümüz sebebiyle sevgilinin bana hediye ettiği kırmızı ve muhteşem Marc Jacobs ayakkabılar. Hangi kız bir çift Marc Jacobs ayakkabıyı görünce mutlu olmaz ki, sevgili bu işi çözmüş, sanırım ilişkimizin bu kadar uzun sürmesinin sebeplerinden biri de bu ;) Mutlu yıldönümleri ve teşekkürler aşkım x :)
I'm writing my weekend report early this time :). I didn't do anything, just went to the hairdresser on Saturday. We had a breakfast at Kave in Tünel and paid a revisit to Beymen's new outlet store in Fulya. My friend was looking for a black pair of flats but I was aimless but taking some pictures made this visit usefull for you :). My bf bought 2 pairs of Onitsukas, I bought a new pair of sneakers for my mom and my bff bought a sports sac but no sign of black flats. Later we went to Caffe Nero in Nişantaşı, it was cold as you can see I was sitting in my trench. There were no shots of outfits this weekend, I think everybody was lazy a little bit :) We went to Zara and Topshop in the search of black flats . Kate Moss collection has arrived and I really like three pieces. Suede wings jacket , blue print strapless dress ( really gorgeous in person) and this pattern dress.
Later,we watched "He's just not that into you" at City's which is the movie version of what Berger said to Miranda in SATC and Miranda was happy like finally she found the essence of life :). The movie had a lot of great stars ( Jennifer Aniston,Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Ben Affleck, Drew Barrymore..etc) with many insights about men and women, a fun one but could it be 10 or 15 shorter? I recommend it, go and see. The last stop was home.
This weekend was also important because my beau gave me a gorgeous new pair of MJ shoes for our anniversary. I don't know any girl who wouldn't be happy with a red pair of MJs. He knows the secret , I think that's why we have been together for so long :)) Happy anniversay my love and thank you x :).