Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Turuncu trençkotlu öneriler

Moda Cadisi


Gecenlerde turuncu kısa trençkotunu nasıl kombinleyebileceğini soran bir yorum vardı, bu postun amacı bu soruya az da olsa yardımcı olmak. Turuncu çok enerjik ve güzel bir renk, neon ve canlı renklerin ön planda olduğu yeni sezona da uygun bir parça. Kıyafetin iç kısmı sade tutulurken, trençkotla ayrı bir hava ve renk katılıp ön plana çıkartılabilir veya trenckotun canlı havası tüm kıyafete yansıtılarak renkli seçimler yapılabilir. Toprak tonları, elektrik mavisi, siyah, sarı tonları, fusya, beyaz ve mor da bu renkle uyumlu olacaktır. Unutmayın turuncuyu 2009-2010 kışında da görmeye devam edeceğiz.
Not: Son kombinasyondaki ayakkabıdan nefret ettiğimi söyleyebilirim, başka bir ayakkabı olabilir mesela yorum sahibinin bej tonlarındaki babetleri. :)
Recently, I've been asked how to combine orange short trenchcoat, this post is aimed to help that question a little. Orange is a cheerful and bright colour and very this spring. You can keep the rest of the outfit plain and popped out the trench or you can go with the flow and choose other bright choices. Earth tones, electric blue,black,yellow hues, fushia,white and purple will go great with orange. Remember, orange also will be seen next AW 09-19 season.
p.s:I hate the shoes in the last ensemble, the shoes can be replaced by the comment owner's beige flats. :)
Polyvore