Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Meet me after work

Moda Cadisi
Salı günü iş dışında, iş çıkışı aktiviteleriyle de yoğun bir gündü. Önce tüm zorluklara rağmen Maslak'ta verimli bir toplantıya katılıp yeni insanlarla tanıştım ardından moda fotoğrafçısı Koray Birand'ın "Shameless" sergisi için Beymen Blender'da verilen partiye uğradım. Fotoğrafları çok beğenmekle beraber, nette düzgün örneklerine rastlayamadığım için post edemedim, belki daha sonra, o zamana kadar buyrun kendisinin sitesine. Sizler de onları yakından görmek isterseniz, 28 Nisan -29 Mayıs 2009 tarihlerini programınızda işaretleyin.

  • Jean pantolon ve ceket: Moto- Topshop
  • Üst: Miss Selfridge
  • Botlar: Zara
  • Tüm takılar: Beyoğlu mağazaları
  • Çanta: Longchamp
Sergi ile ilgili bana ulaşan basın bülteninde verilen bilgileri de yazıma ekliyorum.

“Siyah-Beyaz Sanat Şekli: Moda” temalı sergide Koray Birand, BEYMEN Kreatif Direktörü Murat Türkili’nin Beymen Club'ın tasarımcısı Aslı Abbasoğlu ile birlikte tasarladığı BEYMEN Blender Originated İlkbahar Yaz 2009 Koleksiyonu’nu farklı bir bakış açısıyla yorumluyor. Koray Birand’ın fotoğraf yorumculuğunun eşliğinde Murat Türkili ve Aslı Abbasoğlu projede styling yaparak Birand’la ortak bir çalışmaya imza atıyor. Sergide, özel bir teknik olan HDRI’nin (High Dynamic Range Imaging -farklı değerlerle çekilen aynı pozu tek bir karede birleştirme) kullanıldığı 27 figuratif ve natürmort fotoğraf yer alıyor.

Siyah ve beyaz renklerden oluşan, yalın tasarımların işlevselliğini ve lüksünü arayanlar için hazırlanan BEYMEN Blender Originated İlkbahar Yaz 2009 Koleksiyonu, kişiye kıyafeti yönetme ve yorumlama fırsatı sunuyor. “Couture makyajlı” sportif olarak tanımlayabileceğimiz kıyafetlerden oluşan koleksiyonda kadın giyimine dair temel her parça mevcut iken sınırlı sayıda modele yer veriliyor. Yaşamın bazı dönemlerine ait ipuçlarını belirli dokunuşlarla bize hissettiren ve çağdaş yorumlarla günümüze taşıyan koleksiyonda “demokratik lüks” anlayışını benimseyenler ve özel tasarımlara sahip olmak isteyenler için pek çok ürün bulmak mümkün."

On tuesday, I attended a meeting and a party right after work. The meeting was great and I met new people then I went to the party at Beymen Blender. It was for the honour of Koray Birand, who is a fashion photographer, for his exibition called "Shameless". Despite my good feelings about the photos, I couldn't find any descent one on the net, I hope I can post later, until that post you can visit his website. To see his art closer just choose a day between 29th April -29th May at your schedule.

  • Jeans and jacket: Moto -Topshop
  • Floral top: Miss Selfridge
  • Boots:Zara
  • All accesories: Local shops in Beyoğlu
  • Bag: Longchamp