Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Derby sunday

Moda Cadisi

Tembel bir pazar günü. Galatasaray-Fenerbahce derbisini beklerken, blog okuyup, VH1'da Justin Timberlake haftasonu olması sayesinde, fonda sevdiğim JT şarkılarını dinlerken, yapacak fazla bir işimin olmaması, elimde bekleyen fotograflar olması sebebiyle, post yapacak bundan daha iyi bir zaman bulunamazdı sanırım. Aklıma takıldı sonra, bunca zamandır bir şeyler paylaştığımız sizler hangi takımın taraftarıydınız acaba? Blogumun ana olayının moda olması sebebiyle futbol, siyaset.. gibi konulara burda girmekten kaçınıyordum ama bu sorunu cevabını yine de bilmek isteyebileceğimi farkettim :) .

Gelelim esas yazı konumuza; perşembe günü sevgili vasıtasıyla davetli olduğum bir iş yemeği vardı karşı tarafta, Kalamış Posh restoranda. 18:45 vapuruna koşarak zar zor yetiştim, ayakkabılarımı karşıda beni alan sevgilimin arabasında değiştirdim ancak işten sonra böyle vapur, araba.. gibi şeylere ihtiyacım olmadığı için kendimi şanslı saydım. Ben genelde bu tür yerlere geç kalmam ile bilinirim ama yemeğe vaktinden önce gittimizi söyleyebilirim. Ashley Olsen'da görüp Mango'dan aldığım siyah, dökümlü elbiseyi hatırlar mısınız, o elbiseyi giymek için bundan daha iyi bir fırsat olamazdı. Uzun süredir bekleyen dantelli çoraplarım, siz de önden buyurun lütfen.
  • Elbise: Penelope ve Monica Cruz koleksiyonundan MNG
  • Çoraplar: Topshop
  • Kemer: Karl Lagerfeld
  • Çanta: Vintage YSL
  • Ayakkabılar: Aldo
O zaman hep beraber "cry me a riveerrrrr" :) Herkese iyi pazarlar!
What a lazy sunday. While I'm waiting for Galatasaray -Fenerbahce football match, I'm reading some blogs and listening to Justin Timberlake because it's JT weekend on VH1 . I thought there will be no better time than this to post my last outfit. I always avoided to write about football and politics since my blog is fashion oriented one but I can't help to wonder which teams were your favorites?
To be focused on the subject matter, on thursday, I was invited to a business dinner, via my boyfriend , we went to Posh restaurant in Kalamış. I hardly caught the boat at 18:45 after I got out of work, I felt lucky because I don't do this everyday, I walk between my office and home. I changed my shoes from flats to heels at my bf's car and we were there before we should. I thought it was a good occasion to wear my Mango drapey dress ,which I bought after I saw it on Ashley Olsen and my lace tights ofcourse.
  • Dress: Penelope and Monica Cruz for MNG
  • Tights: Topshop
  • Belt: Karl Lagerfeld
  • Clutch: Vintage YSL
  • Shoes: Aldo

Now, all together " cry me a riveerrr" :) Have a good sunday!