Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Ayakkabı, daha çok ayakkabı..

Moda Cadisi

Marni-Lanvin-Marni-Lanvin-Jimmy Choo -Sergio Rossi-RupertSanderson-Jimmy Choo

Miu Miu -Chloé -Tory Burch - Marc by Marc Jacobs -Guiseppe Zanotti - Kors by Michael Kors-Guiseppe Zanotti

Christian Louboutin -Miu Miu- Christian Louboutin -Halston - Jimmy Choo - Fendi -Jimmy ChooMiu Miu - Givenchy -Christian Louboutin - Jimmy Choo - Lanvin-Jimmy Choo -Pedro Garcia


Chloé - Celine - Sergio Rossi - Givenchy - Jimmy Choo - Guiseppe Zanotti-Jimmy Choo -Miu Miu


Bahar aylarının ilkine yaklaşmakta olduğumuz bu günlerde, yazın ayaklarımızda arz-ı endam etmesi beklenen ayakkabıları yine net-a-porter bir araya getirmiş, ben de sizlere iletmekte vakit kaybeder miyim? Tabi ki hayır :)

1.Renkli : Gunduz ve gece, kıyafetinize cesur bir renk katacak ayakkabılar bunlar. Notr tonlar, siyah veya lacivert ile giyerek yeni sezona kendinizi adapte edebilirsiniz.

2.Gladyatör: Geçen sene benimde severek giydiğim gladyatörlerin bu sezonda devam etmesi güzel, yoksa o kadar ayakkabıyı ne yapacaktım ki ? :) Düz veya topuklu gladyatör sandaletlerinizi, uzun elbiselerle kombinleyin.

3.Hayvan desenli: Benim tercihim olmasa da zebra, piton ve leopar desenlerinin kıyafete vahşi bir çekicilik kazandırdıkları kesin. Keskin kesimli ceket, pantolon veya etek gibi ayrı parçaları bu ayakkabılarla kombinleyin.

4.Metalik: Gündüzden geceye ışıldamanızı sağlayacak olan bu ayakkabıları bacağınızın ortalarında biten kısa pantolonlarla veya mini kokteyl elbiseleri ile tamamlayın.

5.Güçlü: Yeni güç sembolu ayakkabıların her kıyafetinize değişik bir hava katacağı kaçınılmaz. Çiçek desenli sevimli elbiselerinize bu kafesli veya bantlı ayakkabılarla farklı bir boyut getirin.


Netaporter


p.s: Zui'ye bana 3. ödülümü verdiği için teşekkürler ve sevgiler.

p.s: Thanks to sweet Zui for giving me my 3rd award :)