Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Benim için mi?

Moda Cadisi
Hediye bazında kurak geçen bir yılbasından sonra, ne yazsam acaba diye dusunurken yazı konum bana geldi. Bundan bir kaç hafta once Max Factor’den fikirleri, kitleleri etkilemeyi başarmış, seçkin Blogger’lara özel bir sürpriz sizi bekliyor... gibi şaşaalı ve bana biraz uzak cümleleri içeren bir mail aldığımda, üzerinden de zaman geçip, bir hareket olmayınca, birilerinin oyununa alet olduğumu düşünmeye başlamıştım ama itiraf etmeliyim ki farkedildiğim için de gururlandım :) Süpheci kişiliğimin bana oynadığı oyunlar, güzel kırmızı bir kutunun elime ulaşması ile son buldu.

Kocaman kırmızı, içinde buyuk bir aynası olan kutuyu açınca, süslerin arasında Max Factor'un yeni " False Lash Effect" maskarası, ürünü tanıtan bir brosur ve tanıdıklarımıza dağıtabileceğimiz indirim kuponları çıktı. Koşarak tuvalete gidip maskarayı denediğimde, bence gunluk kullanım için ideal, topak topak olmayan, doğal ama vurgulanmış kirpiklerim oldu, siz de bu görüntüden hoşlanıyorsanız aradığınız ürün bu olabilir.

Yaptıklarına hayran olduğum Pat McGrath'le çalışan Max Factor'un, Masterpiece Max maskarasını zaten severek kullanıyordum, artık kocaman fırçası ile diğer bir rimeline daha sahip oldum. Monoton bir güne renk katan Max Factor'e düşünceli hediyelerinden dolayı teşekkür ediyorum.

It's good to be me! ;)