Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Yeni işbirlikleri

Moda Cadisi


Gun geçmiyor ki marka tasarımcı işbirliklerine yenileri eklenmesin. Alınan haberlere göre, Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Roberto Cavalli, Victor&Rolf, Comme des Garcon'un sıralarını savmasıyla H&M'e koleksiyon yapma sırası İngiliz tasarımcı Matthew Williamson'a geldi. Pucci moda evinin eski tasarımcısı Williamson'ın koleksiyonu görücüye ilk kez 23 Nisan 2009'da çıkacak ve Mayıs'ta mağazalara dağılmış olacak. Romantik, uçarı ve renkli kıyafetlerin tasarımcısı, benim de ara ara kendime yakın bulduğum Williamson'un yaz sezonu için doğru bir tasarımcı olduğunu düşünüyorum.


Diğer bir işbirliği de bu işe iyi alışan Target ve McQ by Alexander McQueen'den geliyor. Alexander McQueen'in daha uygun fiyatlı ve genç markası McQ'dan Mart 2009'da satışa çıkması beklenen koleksiyonda en pahalı urun 129,99 dolardan satışa sunulacak ve ince kazaklar, skinny jeanlar,balon elbiseleri içerirken, siyah poplin trençkot, smokin ceketi, tek omuzlu colorblock elbisenin imza parçalar arasında olacağı gelen duyumlar arasında.


Farklı ve asi tarzı, eğlenceli grafik tshirtleri ile benim de çok beğendiğim markalar arasında olan McQ, eminim dolabımda bulunmasını isteyeceğim parçalar sunacaktır, unutmadan ekleyeyim McQueen'in bu koleksiyon için ilham kaynağı İngiliz rock grubu The Duke Spirit'in solisti Leila Moss.
Son olarak, resimdeki ayakkabılar koleksiyondan değil, bay Louboutin'den ;))

Amerika'daki arkadaşlarım!! Yeni görevleriniz için hazırlıklı olun :)))

Racked