Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

İyi ki doğdun Moda Cadısı!!!

Moda Cadisi


Bugun biraz şımarık bir günümdeyim haklı olarak, daha önce de belirttiğim gibi blogum bugün 1 yaşında :) Bu geçen 1 senede genelde güzel deneyimlerim oldu, yeni insanlar tanıdım, merak edildim, bol bol iltifat aldım, Vogue'a kapak oldum :)))) Bugün bunların karşılığını verme günü demek isterdim ama o gün bugun değil, malum sahıs bu akşam yurda dönüş yapacak, ne getireceğini ben de sizin kadar merak ediyorum.

Sürpriz konusunu gececek olursak, bu blogu oluşturmamda ve devam ettirmem de, her konuda bana hep destek olan sevgilim G.'ye,arkadaşlarım D.ve B.'ye çok teşekkür ediyorum, burda birer harf olsalar da, değerleri benim için çok büyük, onlar bu satırları okuyacak olurlarsa zaten kendilerini tanıyacaklardır :p Onların dışında daha önce de dediğim gibi siz yorum, fikir, bilgileriyle destek olan, hepsi birbirinden tatlı okuyucularıma da yine teşekkür etmek istiyorum, iyi ki varsınız.

Sıkıcı Oscar konusmaları gibi uzamadan sizlere sormak istediğim başka bir şeyler var. Yıl içinde pek çok yapmak istediğim şey olmasına rağmen genelde vakit yetersizliği ve tembellikten bu konulara eğilemedim. Öğrenmek istediğim, bu blogta başka nelere yer vermemi istersiniz, keşke şu olsa daha iyi olurdu dediğiniz şeyler var mı? Eminim söyleyeceklerinizin çoğu benim düşüncelerimle örtüşecektir ama yine de bilmek istiyorum.

Bu doğum gününü, blogu daha iyi hale getirmek için bir fırsat olarak görüyorum, sizlerinde bana yardımcı olacağınızı ve sevincimi paylaşacağınızı düşünüyorum.

Sevgilerimle x