Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Tırnaklarda yeni akım renkler

Moda Cadisi


Türk kadınları için geleneksel bazı oje renkleri vardır; bordo, kırmızı, rakı beyazı gibi.. Son iki yıldır siyah, lacivert gibi renkler de benim kullandıklarım arasına girse de belirttiğim baştaki bu 3 rengin tahtının sallaması zor görünmüştür hep. Yazın gelmesi ile, artık koyu ve sıkıcı renklere veda edilmeye başlandı, en azından ünlüler dünyasında. Tarzından hoşlanmasam da Rihanna 2007 den beri mavi, turuncu, yeşil.. neon tırnaklarıyla ara sıra gözüme çarpmıştır. Lilly Allen (pedili ayaklar onun), Olsen ikizleri (yakın çekim eller Mary Kate'e ait) Beyonce'de farklı ve parlak renklerdeki ojeleriyle zaman zaman gözümüzü almışlardı. Son olarak diğerine kıyasla daha bir düzgün Hilton olan Nicky, Robertson Boulevard'da açılan yeni Chanel mağazası şerefine Chanel'in global yaratıcı direktörü Peter Philips tarafından yaratılan serinin lila tonuyla görüntülendi. Eğer soyadınız Hilton değilse,tabiki bu seriyi elde etmek her zaman ki gibi o kadar kolay değil, e o zaman buyrun bekleme listesine :)


Ülkemizde de satılan OPI markasının Brights Collection serisi, bu renkleri tırnaklarında görmek isteyenler için bir vaha gibi. İsimleri de birbirinden ilginç olan bu seri de mavi, sarı, yeşil gibi renkleriyle sıradanlığa dur demek için çok uygun..

Ben de duty free den, Lancome'un içinde sedefli somon rengi da olan oje setini aldım, bir de yine Chanel'in yaz serisinde görülen fuşya oje ( adına bakmamıştım ama seri de zaten az oje var) alabileceklerim arasında ama sanırım sarı renk mesela bana biraz uzak :)